KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15848074
nr 1584 8074
Olle Hamngren
(f. 1960), Sverige
Etsning, Olle Hanspers (f. 1960), Sverige. Signerad, numrerad 27/75. Bildmått: 29x24 cm, yttermått inklusive ram: 62x50 cm
Olle Hamngren, svensk konstnär född 1960.
Utrop:
300 kr
måndag 11 december 2023
kl 20:16:36